Нові велопроекти від Пупу Землі.

Новини

Ваш відгук


Поділіться з іншими

На дворі грудень. Різдвяні ярмарки, Новорічні ялинки, поїздки в гори…але не забуваймо, що зима не буде вічною і за кілька місців ми знову будемо їсти морозиво, тамувати спрагу холодним пивом, а найголовніше їздити на ровериках!

Пуп Землі пропонує всім стильним жіночкам Львова, і не тільки, подумати про новенький велосипед на наступний сезон.

Не зважаючи на те, що слабкі половинки з кожним днем стають все сильнішими, знають чого хочуть і спроможні самостійно замовити собі ровер, та ще й заплатити за нього (феміністки Відня, до речі, домоглися цікавої інновації – тепер зупинки в метро оголошуються виключно жіночим голосом!), проте, кожен дбайливий чоловік намагається позбавити тендітні жіночі плечі від щоденних тягарів і полегшити життя цим прекрасним створінням (що б ми без Вас робили, любі жіночки)…

Тому закликаю і чоловічу половину подумати про новий ровер для ваших дам.;)

Пуп Землі пропонує Вашій увазі жіночий  ровер, який ще потребує реставрації, проте має великий потенціал. Ровер на 26′ колесах, планетарна втулка на 3 передачі. Все інше будемо підбирати за вашим бажанням, варіантів маса! Гарантуємо, що Ви будете пишатися своїм проектом, а люди на вулицях будуть обертатися і задивлятися Вам в слід.

За конкретнішою інформацією, прошу звертатися на мою адресу, яку ви знайдете в Контактах. Я готовий працювати з тими, хто буде хоче мати вірного двоколісного друга, якого буде любити, ну майже, як самого себе;)

Раніші мої проекти можна переглянути в розділі Дизайн, або на сторінці креативного осередку Пуп Землі, в розділі Велодизайн.

Дякую за увагу всім, хто дочитав і зичу веселих свят, Ваш М. Т.

0 відгуків на цю статтю
Ваш відгук