12345678

Oscar-Claude Monet

Реставрований ретро велосипед фірми ”Imperia”. Стан цього красунчика був досить ок, але він полежав якийсь час у підвалі, де встиг поіржавіти і добряче припасти пилом. Кольори рами, м’яко кажучи, були підібрані не вдало. Сірий і темно-синій кольори мені не асоціювалися із жіночим ровером…

Для оформлення я вибрав благородний білий колір, перевагу надав матовій фарбі. Тематика оформлення – постать видатного художника Клода Моне.

Особисто мені картини Моне асоціюються з великою кількістю голубого кольору…так був обраний колір для назви.:) Для оформлення болотників я використав вже відому техніку стікербомбінгу, тільки в даному випадку на наклейках зображені картини Моне.

В процесі я замінив кілька деталей і всю проводку, також довелося змінити динамку, на жаль не вдалося знайти двоконтактну, прийшлося обійтися одноконтактною. Як виявилося, у Львові не можливо знайшли маленькі лампочки на 6v, на щастя, в друга в гаражі знайшлося кілька штук і тепер я маю запасні;)

На весь процес, а це піскоструй, помалювання, купівля комплектуючих, розробка елементів дизайну і їх друк, збірка і оформлення я затратив 8 днів.

На наступний сезон, я б порадив власниці поміняти сідло на якусь біле із голубими вставками, або й шкіряне, типу ”Brooks” і при бажанні, можна було б поставити кошичок із лози.

До речі, особливої уваги заслуговує кошик над переднім колесом. Він виконаний з тонкої металевої сітки, тому полежавши в підвалі встиг добряче поіржавіти і в деяких місцях вже почав розламуватися. Я наново заплів в нього поліпропіленовий шнур, щоб зміцнити ушкоджені ділянки. Це, напевно, був найважчий етап реставрації.:)

Обкатка і тест-драйв велосипеда підтвердила успішність проекту – люди на вулицях проводжали мене поглядом, підходили і запитували про ціну, зацікавлені пішоходи обговорювали Клода Моне, а власниця розповіла, що на вулиці її зупиняли фотографи і просили зробити кілька кадрів.


Мирослав Трофимук-молодший

aliae operae

Зона – реліз

_DSC_0476_1

Весни розспіваної князь. Слово про Антонича: Статті, есе, спогади, листи, поезії/ Упоряд. М. М. Ільницький, Р. М. Лубківський; Передм. Л. М. Новиченка. – Львів: Каменяр, 1989. – 430 с., 17 арк іл.

_DSC_0485_1

С. Трофимук. Революційна поезія Західної України 1917 – 1939. – Львів: Вид-во Львівського ун-ту, 1970. – 245 с.

_DSC_0486_1

Степан Трофимук. Олександр Гаврилюк. Літературний портрет. – К.: „Дніпро” 1968. – 94 с.

_DSC_0481_1

Степан Трофимук. Поезія возз’єднаного краю: літературно-критичний нарис. – К.: Радянський письменник, 1966.

_DSC_0483_1

С.М.Трофимук. Творчість Степана Тудора. – К.: Вид-во АН УРСР, 1963.

_IMAG0122_1

Крушельницький Антін. Буденний хліб. Рубають ліс. / Упор. вст. ст. і прим. С.М.Трофимука. Львів, 1960.

_DSC_0490_1

Василь Бобинський. Вибране. / Упор. вст. ст. і прим. С.М.Трофимука. – К.: Держвидав художньої літератури, 1960.

_DSC_0489_1

Ярослав Галан. Гори димлять: повість. /Пер. з польськ. Степана Трофимука. – К.:Держвидав художньої літератури, 1959

_DSC_0494_1

Революційні поети Західної України: антологія. /Упоряд., вст . ст. і примітки С.М.Трофимука – К.: Рад. письменник, 1958 (Серія Бібліотека поета).

_IMAG0110_1

Трофимук С. Розвиток революційної літератури в Західній Україні 1920 – 1939 рр. – К.: Держлітвидав України, 1957.

_DSC_0492_1

Ярослав Галан. Гори димлять: повість. /Пер. з польськ. Степана Трофимука. – К.: Рад. письменник, 1956.