9789663950730

Бриґіта Байль “Дитина чемна і нечемна” – переклад з німецької

Рік видання: 2007

ISBN: 966-395-073-0
Формат: 145х200
Палітурка: м’яка
Кількість сторінок: 256

Анотація:

Книга присвячена вихованню в дітей моральної поведінки. Автор торкається багатьох аспектів цієї проблеми: які моральні цінності сповідує сучасне західне суспільство, де співіснують різні світогляди й способи життя; яка їхня роль в міжособистісних і соціяльних стосунках, як передати ці цінності дітям і допомогти їм стати відповідальними і здатними до спілкування членами спільноти.
Автор проводить цікаві аналогії з традиціями “доброго старого виховання”, дає конкретні поради батькам, наголошує на значенні їхнього власного прикладу.Для батьків, вихователів, усіх тих, хто намагається подолати кризу моральних цінностей і зробити їх знову важливими й дієвими в сучасних реаліях

Зміст книги:
Вступ
1. Декілька роздумів про цінності
2. Цінності в житті дітей

Уривок тексту:
…Із слоненятами все просто: прийшовши на світ, вони відразу інстинктивно знають, що мають робити, щоб вважатися в стаді добрими грубошкірими. Маленьким людям значно важче: щоправда, природа надала їм можливість розвиватися, щоб ставати повноцінними членами суспільства, але те, що вони фактично ними стануть, аж ніяк не закладено генетично. Вони не мають жодного поняття, чому повинні робити це, а не инше, чому по барабану барабанити можна, а по голові своєї сестри – ні. Діти лише мають вчитися і дізнаватися, яка поведінка в їхній групі вважається припустимою і правильною, а яка – поганою і неправильною, і як взагалі жити…

Про автора книги:
Бриґіта Байль -літературознавець, філософ та публіцист. Працює журналістом і є авторкою багатьох наукових статей та двох книг про подружжя та виховання дітей. Живе з чоловіком і двома дітьми у Мюнхені.
href=”http://www.svichado.com/catalog/simya_ta_vyhovannya/seriya_poradnyk_dlya_batkiv/297.html” target=”_blank”>Інформація із сайту видавництва “Свічадо”.


Мирослав Трофимук-молодший