DaFIU_2011_1DaFIU_2011_2DaFIU_2011_6

DaFiU 2011, № 24 (cover • обкладинка)

Cover of the 24’th issue of the DaFiU magazine. In this issue, the authors aimed to tell about the nuclear disaster of last centuries.


Обкладинка до 24-го номеру журналу DaFiU. В цьому номері автори мали на меті розповісти про атомні катастрофи останніх століть. Атомний гриб ”говорить” сам за себе. Взнавши про тематику я одразу побачив кольористику фону – він повинен був яскраво горіти червоним кольором, привертати увагу,  текстура бачилась мені потертою, пошарпоною. Про ритмічні картинки на фоні далі…

Я хотів зробити гриб не деталізованим, не таким очевидним, притримуючись політики мінімалізму, розмістити відносно маленьке векторне зображення атомного гриба, проте замовникам він здався не надто страшним, схожим на “мультяшний” (фото 1). Для прозорості ідеї я додав на фоні інші зображення атомних бомб ”Товстуна” та ”Худорлявого хлопця”, а також оказіональне зображення атомної електростанції (фото 2), пізніше я замінив векторний гриб його деталізованою версією, але фон все ж залишив оновленим, бо без цих мініатюр він здавався занадто ”бідним” (фото 3).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мирослав Трофимук-молодший