_DSC_1066_1_DSC_1069_1_DSC_1070_1_DSC_1071_1_DSC_1074_1_DSC_1075_1_DSC_1077_1_DSC_1079_1_DSC_1080_1_DSC_1081_1_DSC_1086_1_DSC_1087_1_DSC_1088_1_DSC_1089_1_DSC_1090_1_p2vvwS7SiBk_QNTJNcdBObQ_z2XImsDJDgw

Andy Warhol

An renewed old bicycle called “Classic”. Main color was chosen by colors of dandelion. In the new image of this bike we wanted to instill the spirit of the world-famous artist, the founder of pop art Andy Warhol, so as a basis was taken his famous replication, but within green tones in the form of randomly arranged pixels.


На завершення літа кілька слів про цьогорічний велопроект. Старенький велосипед невідомої фірми, називався “Calassic”. Обладнана конячка була трипередачною втулкою фірми Sachs і на цьому перелік цікавих запчастин можна завершувати – більшість обладнання а також колір треба було терміново міняти.

Щаслива власниця вибрала для оформлення літні свіжі кольори, нічого дивного – на дворі ж літо. У виборі кольорової гами відштовхувалися від кольорів кульбаби. В новий образ ми мали на меті вселити дух всесвітньо відомого художника, засновника поп-арту, нашого земляка Андрія Ворголи, або Енді Воргола, тому за основу була взята ворголівське тиражування, але обігране в межах зелених тонів, у формі  довільно розташованих пікселів. Кожен квадратик наклеювався окремо, поєднання кольорів підбиралося поступово в процесі наклеювання.

В назві, на відміну від попереднього проекту, в якому ім’я Клода Моне писалося заздалегідь підібраним шрифтом, тут використаний оригінальний підпис Воргола.

Щодо обладнання, то в процесі реставрації потрібно було замінити гальма, велосипед не був розрахований під заднє ручне гальмо, лише під ножне гальмо у втулці, оскільки замовниця зробила вибір на користь безгальмівної трипередачної втулки, потрібно було  припасувати заднє гальмо, були змінені ручки, цікавим доповнення до кольорової гами виявилися салатові кембрики.

Заднє колесо збиралося на оригінальних шприхах. Переднє колесо – це єдина деталь, яка не зазнала змін. Ми змінили динамо-набір: передню і задню фару. В деяких місцях на болотниках прийшлося вистукати вм’ятини і треба було приварити кріплення заднього болотника до рами, бо попередні власники просто причепили його пластиковим хомутком.

Радимо власниці самостійно поміняти сідло та ручки на рулі, але ці зміни вже можна провести в наступному сезоні, а до кінця літа тішити всіх своїм двоколісним мистецтвом, адже, зацитуємо Воргола: “Art is anything, you can get away with.”


Мирослав Трофимук - молодший